EEC - największe wydarzenie biznesowe Europy Centralnej

Prelegenci

B C D E G J K L Ł M N O P R S T V W Z Ż
Andrzej Losor

Andrzej Losor

członek zarządu, dyrektor rozwoju sprzedaży i marketingu

Górażdże Cement SA

Z Grupą Górażdże związany od ponad 15 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w strukturach sprzedażowych, pełniąc m.in. funkcję szefa regionu sprzedaży. W latach 2003-2008 pełnił funkcję konsultanta ds. sprzedaży z ramienia koncernu HeidelbergCement Group na Ukrainie, odpowiadając za budowę zespołu sprzedażowego i procesy sprzedażowego. Podobną rolę pełnił w latach 2011-2012 w Kazachstanie. 

Od 2013 roku zarządza działem marketingu i komunikacji Grupy Górażdże, pełniąc jednocześnie funkcję wiceprzewodniczącego rady programowej Fundacji Górażdże – Aktywni w Regionie. Jest aktywnie zaangażowany w prace stowarzyszeń branżowych m.in. Stowarzyszenia Producentów Cementu, Stowarzyszenia Producentów Betonu Towarowego, a także Polish Green Building Council.

Z początkiem 2020 roku objął funkcję dyrektora rozwoju sprzedaży i marketingu, a od lipca 2020 roku pełni funkcję członka zarządu Górażdże Cement SA.

Ekonomista, absolwent Uniwersytetu Opolskiego i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, a także prestiżowych międzynarodowych programów rozwojowych. Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania procesami sprzedaży i doświadczeniami klientów, zarzadzania zmianą i zrównoważonego rozwoju, a także trenerem biznesu.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT


EEC