EEC - największe wydarzenie biznesowe Europy Centralnej

Prelegenci

B C D E G J K L Ł M N O P R S T V W Z Ż
Robert Ługowski

Robert Ługowski

CEO Clininote, partner zarządzający, Cobin Angels, członek zarządu, European Business Angels Network (EBAN)

CEO Clininote, startupu który ułatwia gromadzenie precyzyjnych danych klinicznych oraz wspomaga personel medyczny w tworzeniu notatek medycznych w procesie diagnostyki i leczenia.

Przedsiębiorca i seryjny inwestor, który od lat angażuje się w pomoc aniołom biznesu poprzez sieć COBIN Angels, którego jest Współzałożycielem i Partnerem Zarządzającym.

Robert zaraża inwestorów swoją pasją do budowania pozytywnego impactu poprzez inwestycje i wierzy, że poprzez nowoczesne technologie możemy realnie zmienić świat na lepszy. Swoje doświadczenie zdobywał na najwyższych szczeblach kariery korporacyjnej, a obecnie dzieli się swoją wiedzą poprzez pracę w roli członka rad nadzorczych kilkunastu spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i na Giełdzie Londyńskiej.

Jest inicjatorem Konfederacji Business Angels Poland oraz członkiem zarządu European Business Angels Network. Aktywnie wspiera startupy z rejonu Europy środkowej, promując młode projekty i founderów w środowisku międzynarodowym oraz pomagając im zdobyć finansowanie na dalszy rozwój.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT


EEC