EEC - największe wydarzenie biznesowe Europy Centralnej

Prelegenci

A B C D E F G H J K L M N O P R S T W Z Ż
Malwina Puchalska-Kamińska

Malwina Puchalska-Kamińska

psycholog, trenerka, wykładowca na Uniwersytecie SWPS, współzałożycielka, Job Crafting Polska

Psycholog, trenerka, współpracuje z Uniwersytetem SWPS.

Prowadzi badania na temat zaangażowania i poczucia sensu pracy. Członkini European Association of Work and Organizational Psychology i Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Pozytywnej.  Współzałożycielka Job Crafting Polska – organizacji promującej takie wartości w pracy jak autonomia, odpowiedzialność i poczucie sensu pracy.

Współautorka książek popularno-naukowych i publikacji naukowych z obszaru efektywności osobistej
i zawodowej („Skuteczny menedżer”, „Rozwojownik”, „Job Crafting – nowa metoda budowania zaangażowania i poczucia sensu pracy”).

Realizowała projekty doradczo-szkoleniowe dla firm w Polsce i Niemczech. W pracy trenerskiej stosuje metody oparte o dowody takie jak job crafting oraz mindfulness. Regularnie prowadzi szkolenia dla liderów
i pracowników HR w temacie budowania kultury zaangażowania w organizacji. Pracując w StresLabie na Uniwersytecie SWPS, współtworzyła on-line’owy program profilaktyki wypalenia zawodowego (Medstres) dla pracowników służb medycznych.

 

Bierze udział w sesjach:

  • Kalejdoskop trendów. Food Foresight: scenariusze przyszłości dla rynku spożywczego. Praca zdalna, hybrydowa czy biurowa. E-commerce

    ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI

POWRÓT


EEC