A B C D E F G H J K L M N O P R S T W Z Ż
Rafał Brzoska

Rafał Brzoska

Firma: InPost, Grupa Kapitałowa Integer.pl

Stanowisko: CEO

Jest założycielem i współwłaścicielem – wspólnie z amerykańskim funduszem inwestycyjnym Advent International – Grupy Integer.pl – lidera biznesu logistycznego w Polsce.

Najbardziej wartościowym aktywem Grupy Integer.pl jest największa na świecie sieć samoobsługowych Paczkomatów® InPost - która tylko w Polsce liczy 10 000 urządzeń. InPost to największy operator kurierski w Polsce. Od wielu lat innowacyjne usługi świadczone przez te firmy z powodzeniem rewolucjonizują polski i międzynarodowy sektor logistyczny.

Rafał specjalizuje się w opracowywaniu, rozwijaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży oraz generowaniu nowych możliwości biznesowych. Oprócz zarządzania całą Grupą Rafał zajmuje się pozyskiwaniem kluczowych partnerów biznesowych i kontraktów; oraz budowaniem długofalowej strategii rozwoju opartej na innowacyjnych technologiach i kreatywnych rozwiązaniach biznesowych. Jego pionierskie podejście do biznesu i zarządzania pomogło promować polską innowacyjność na całym świecie. Odważne spojrzenie na innowacje technologiczne i biznesowe oraz jego wizja strategiczna zmieniły branżę pocztową i kurierską, stawiając czoła stagnacji z poprzednich lat i ponownie odkrywając potencjał rynku kurierskiego.

Jest także inwestorem i mecenasem strat-upów. Sukces stworzonej od zera Grupy Integer.pl, spowodował przyciąganie pomysłów biznesowych, których autorzy są zainteresowani wsparciem merytorycznym, doradczym a później także finansowym.

Dzięki swojemu unikalnemu doświadczeniu w budowaniu biznesu od podstaw - poprzez dwa fundusze typu venture capital: bValue oraz Inovo - przyciąga najlepiej rokujące star-upy. W portfelu funduszy znajdują się m.in. Callpage i Booksy. Wierząc w marketing automation zainwestował także m.in. w Advantage Media, dodając tę inwestycję do pierwszej tego typu w portfolio czyli Salesmanago, które jest obecnie jedną z największych platform marketing automation na świecie dla eCommerce.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT


EEC