A B C D E F G H J K L M N O P R S T W Z Ż
Marita Szustak

Marita Szustak

Firma: IZBA GOSPODARCZA TRANSPORTU LĄDOWEGO

Stanowisko: prezes

Marita Szustak jest związana z Grupą Track Tec S.A. od ponad 3 lat. pełniąc funkcję Prezesa spółki Track Tec Construction, świadczącej usługi generalnego wykonawstwa i zapewniającą całościową realizację procesu inwestycyjnego w obszarze szeroko rozumianej infrastruktury kolejowej. Jest również Wiceprezesem Grupy Track Tec. 

Ma 25 letnie doświadczenie zawodowe w branży budowlanej. Była m.in. Wiceprezesem w Trakcja PRKiI SA oraz Przedsiębiorstwie Robót Kolejowych I Inżynieryjnych we Wrocławiu. Ma też bogate doświadczenie eksperckie. Od 2016 r jest Prezesem Izby Gospodarczej Transportu Lądowego. Wcześniej była Wiceprzewodniczącą Railway Business Forum. Od początku jego działalności zaangażowana jest w Forum Inwestycyjne PKP PLK SA gdzie pełni funkcje Przewodniczącej Prezydium. Jest też Współprzewodniczącą Rady Ekspertów w Ministerstwie Infrastruktury.

Została odznaczona Brązowym Medalem za długoletnią służbę a także wyróżniona nagrodą Kobieta Roku w Infrastrukturze i Transporcie 2017.

Zasiadała też w Radach Nadzorczych spółek tj.: Bahn Technik we Wrocławiu, PRK 7 Nieruchomości w Warszawie, Biuro Projektów Torprojekt w Warszawie.

Jest absolwentką Wydziału Budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu marketingu w Szkole Przedsiębiorczości i Zarzadzania na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz program menadżerski na ICAN Institute w Warszawie.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT


EEC