EEC Trends

A B C D G H J K L Ł M N O P R S T U W Z
Konrad Hernik

Konrad Hernik

Firma: OT Logistics SA

Stanowisko: prezes zarządu

Od 2020 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu OT Logistics SA oraz Przewodniczącego Rad Nadzorczych spółek grupy kapitałowej OTL. Grupa OTL to jedna z największych krajowych grup logistycznych, obejmująca działalność portów morskich w Polsce i Chorwacji, spedycję międzynarodową morską i lądową, a także transport kolejowy i prace hydrotechniczne.

W latach 2018-2020 pełnił funkcję Prezesa Zarządu w Buma Factory Sp. z o.o. Sk. w Grupie Buma, zajmującej się produkcją i montażem elewacji budynków biurowych. Równolegle jako Wiceprezes Zarządu Automotive Experts & more Sp. z o.o. prowadził działalność doradczą dla firm z sektora motoryzacyjnego.

W latach 2004-2017 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Armatura Kraków SA oraz Prezesa Zarządu i Przewodniczącego Rad Nadzorczych spółek Grupy Armatura, będącej liderem rynku sanitarnego w Polsce.

Poprzednio pracował także jako m.in.: Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy firmy handlowej Excellent SA, Dyrektor Zarządzający w Wydawnictwie Jagiellonia SA, Dyrektor Finansowy w firmie budowlanej Instal Kraków SA, a także jako Kierownik Zespołu Zarządzania Portfelem Banku w Banku Przemysłowo-Handlowym SA. Zasiadał również w Radach Nadzorczych wielu spółek z różnych branż.

Konrad Hernik jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Bierze udział w sesjach:

POWRÓT


EEC